Sedmá nejoblíbenější žena věta

14. ledna 2011 v 14:07 | Domiss |  ♥Pro holky♥

Zdroj: Tady!!!


Sedmá nejoblíbenější žena světa? Justin Bieber!

Justin Bieber
aktualizováno 11.01.2011, 15:50
|
krasna.cz/Korzo
Ne, tohle není omyl. Justin Bieber, miláček teenagerů, se dostal do desítky nejpopulárnějších žen showbizu. Tají nám snad něco?
Kanadský zpěvák Justin Bieber se podle údajů internetového vyhledávače Google objevil v žebříčku padesáti nejpopulárnějších žen na internetu. A to hned na sedmém místě!

Justin Bieber má na Googlu 34 200 000 stránek. Úctyhodné číslo, co? Na číslo jedna v žebříčku oblíbenosti ale rozhodně nemá. První se umístila Lady Gaga s působivými 229 000 000 stránkami, na kterých v internetovém světě její jméno figuruje.


US Weekly
S nových účesem se Justin cítí víc jako chlap. (Foto: internet)


Radost ze šťastné sedmičky Justinovi ale určitě kazí fakt, že zabodoval v žebříčku úspěšných žen. Jak se to mohlo stát? Autoři hodnocení podle jeho ženských rysů i vysokého hlasu nejspíš usoudili, že se jedná o zpěvačku.

I když má Bieber na Twitteru 6,6 milionu příznivců a je nadmíru oblíbený mezi teenagery, dospělému publiku není příliš známý, a proto mohlo dojít k takové trapné záměně. A posměváčci, kteří Justina pro jeho holčičí vzhled kritizují, mají jen další pořádný argument a důvod k smíchu.

Justine, pochlap se

Co s tím může chudák Justin dělat? Doufat, že brzy o svou fistuli přijde. Při posledních vystoupeních už to ale vypadalo, že šestnáctiletý Justin skutečně začíná mít trochu chlapštější hlas.

Se svou image už se ale rozhodl dělat něco hned. Na titulní stránce nového čísla magazínu UsWeekly se objevil s novým "dospělejším" účesem, který ho dělá mužnějším. V médiích se navíc objevily jeho fotky s herečkou Selenou Gomez, aby všem ukázal, že konečně randí s holkama - a tudíž není on sám holka!

PŘEČTI SI TAKÉ:

A které jsou nejoblíbenější ženské hvězdy z internetového vyhledávače?
1. Lady Gaga (229 mil. stránek)
2. Kesha (76,1 mil.)
3. Madonna (76 mil.)
4. Beyoncé (55,2 mil.)
5. Rihanna (53,9 mil.)
6. Britney Spears(46,6 mil.)
7. Justin Bieber (34,2 mil.)
8. Miley Cyrus (34,1 mil.)
9. Paris Hilton (33,2 mil.)
10. Avril Lavigne (28,9 mil.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama